Filtriranje

Besplatni info telefon 0800 94 20

Pomoć i podrška 0800 94 20

0 kom 0
Početna Blog i novosti Novosti Zapošljavamo! Prijavi se za posao prodajnog predstavnika u Zagrebu i postani dio OTOS tima

Zapošljavamo! Prijavi se za posao prodajnog predstavnika u Zagrebu i postani dio OTOS tima

Naši djelatnici svakog dana, već više od 75 godina, čine razliku u kvaliteti života naših korisnika. Omogućiti im život sa što manje ograničenja i opskrbiti ih adekvatnim i funkcionalnim pomagalima čini nas ponosnima na ono čime se bavimo. Ako se i ti vidiš u tome javi nam se jer trenutno tražimo prodajnog predstavnika za područje Zagreba i okolice!

Opis posla:

  • aktivnosti promidžbe, prodaje i isporuke proizvoda na terenu i u prodavaonici
  • istraživanje tržišta te održavanje i širenje mreže kupaca i poslovnih partnera
  • planiranje, organizacija i provođenje promotivnih prezentacija poslovnim partnerima i korisnicima
  • rad s krajnjim korisnicima pomagala, uzimanje mjera, aplikacija pomagala i edukacija

Uvjeti:

  • prednost je radno iskustvo u poslovima terenske prodaje i promocije proizvoda
  • poželjna srednja ili viša stručna sprema medicinskog usmjerenja ali nije uvjet
  • razvijene prezentacijske i komunikacijske vještine
  • sposobnost rada u dinamičnom okruženju
  • vozačka dozvola B kategorije
  • dobro poznavanje rada na računalu
  • poznavanje Engleskog jezika

Što tražimo?

  • kolegijalnost i timski rad
  • inovativnost, proaktivnost
  • visoka motiviranost za postizanje izvrsnih rezultata
  • spremnost na učenje i stjecanje novih znanja i vještina
  • dobre organizacijske vještine i time management

Što nudimo?

  • redovita primanja uz mogućnost ostvarenja dodatnih bonusa
  • ugodno i stimulativno radno okruženje
  • službeno vozilo i mobitel
  • osobni razvoj kroz edukacije
  • jubilarne nagrade, božićnica, uskrsnica, regres, dar za dijete...

Detalji i prijava:

  • Mjesto rada: Zagreb i okolica
  • Vrsta ugovora: na neodređeno uz probni rok od 6 mjeseci
  • Prijava: Životopis i zamolbu poslati na email posao@otos.hr do 25.09.2022.

Vaše mišljenje nam je važno

Vaša ocijena

Vaš email neće bit objavljen i koristiti će se samo u svrhu odgovaranja na vaš komentar

5% popust na prvu kupnju u webshopu